Satılık Deutsch Drahthaar

Avcılar tarafından yoğun bir şekilde kullanılan ve satılık Deutsch Drahthaar konusunda yoğun taleplerin bulunduğu bu köpek ırkı kendine has görüntüsü ile dikkat çeker. Peki, Avcıların çok tercih ettiği satılık Deutsch Drahthaar cinsi köpeklerin özellikleri nelerdir?

Satılık Deutsch Drahthaar

Almanya menşeili bir köpek cinsi olan Drahthaar; yoğun yapılı ve suyu kolay kolay geçirmeyen bir kürke sahiptir. Kürkü yaklaşık 5 cm uzunluğunda olan bu köpeğin çalı ve dikenlere karşı dirençli olması onu av sırasında ön plana çıkarır. Kürkünün yanı sıra sakal ve bıyık kısmında da yoğun bir kıl yapısına sahip Deutsch Drahthaar cinsi dış etkenlere karşı çok güçlüdür. Genellikle kızıl renge sahip satılık Deutsch Drahthaar kahverengi ve beyaz da olabilir.

Karakter olarak sevgi dolu ve sadık bir dost olan bu köpek cinsi zeki ve sezgileri kuvvetlidir. Kolay öğrenebilme yeteneğine sahip olduğundan küçük yaşlardan av eğitimine alındığında çok kısa sürede mükemmel bir av köpeği olur. Tanıdıklara karşı içten ve uysal olan satılık Deutsch Drahthaar yabancılara karşı mesafeli ve serttir.

Drahthaar cinsi köpeklerin av sırasında en dikkat çekici özelliği suya düşen avı iyi bir şekilde tespit etmesi ve kısa sürede bulup getirmesidir. Bunun yanı sıra her türlü arazi özelliğine uygun olan Deutsch Drahthaar cinsi köpeği av alışkanlıklarınıza uygun bir şekilde kullanabileceğinizi unutmamalısınız.

Satılık Deutsch Drahthaar Yavrusu

Av sırasında sizlerin en büyük yardımcısı olacak bir köpeğe sahip olmak için satılık bir yavru bulup satın almak oldukça doğru bir hareket olacaktır. Bu anlamda Deutsch Drahthaar da ciddi manada doğru bir tercih olur. Peki, satılık bir Drahthaar cinsi köpeği nasıl bulabilirsiniz?

Satılık Deutsch Drahthaar yavrusu için derin araştırmalar yaparak kırma olmayan bir köpek satın almanız oldukça önemlidir. Böyle bir yavur bulmak ilk etapta çok kolay olmasa da bizlerle iletişime geçerek en doğru ve kaliteli köpek yavrusunu satın alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeden satın alabileceğiniz köpeklerin av sırasında sizlere yardımcı olmama ihtimali ile karşılaşabileceğinizi aklınızdan çıkarmamanız gerekir.